GONG 2023

Hledáš vůdcovský kurz a nevíš, jaký si vybrat? Preferuješ lesní kurz před víkendovým a v létě máš plno, nebo již do léta potřebuješ vůdcovskou zkoušku? Co takhle zkusit speciální kurz pouze pro chlapy, který vybočuje z řady?

Tým našich instruktorů plánuje na rok 2023 zimní vůdcovský lesní kurz, který proběhne v období leden-červen na zajímavých místech v Čechách, na Moravě a na Slovensku ve Vysokých Tatrách. Kromě možnosti dosáhnout vůdcovské kvalifikace ti kurz také nabízí možnost se zdokonalit v celoročním táboření, zkusit si celou řadu nových dovedností a hlavně možnost se nechat inspirovat ostatními vůdci a brášky, kteří se chystají vydat na cestu vůdcovství.

Chceš s námi vyjít na cestu vůdcovství, objevovat ho se super partou a zajet na hlubinu? Tak pojeď s námi!
My si o tom nebudeme jen povídat, my to společně prožijeme!!

Nové termíny:

• 20. – 22.1. 2023 – úvodní víkend (Michalův statek, Pohleď)
  • 4. – 11.2. 2023 – zimní část kurzu (Chata pod Náružím, Západní Tatry)
  • 4. – 8.5. 2023 – jarní putování (Krajina tří řek, Oslava, Jihlava, Chvojnice)
  • 2. – 4.6. 2023 – zkouškový víkend (klášter Rajhrad)

Předpokládaná cena kurzu 4800,-

Cena zahrnuje ubytování, stravu, materiál, pojištění v zahraničí (v ceně není doprava na místo konání jednotlivých částí běhu).

Přihlásit se můžeš na následujícím odkaze: